Zoeken
Heden & Verleden (21): Parkweg (3)
Omdat we meerdere foto's van de Parkweg en omgeving hebben, blijven we er nog even. Dit keer foto's van de overkant van de vorige aflevering die hier staat.
De foto's uit deze aflevering zijn gemaakt, kijkende naar het hoekje met de Parkweg en de Dwarsweg, het tegenovergestelde van de vorige aflevering. Duidelijk is op beide foto's te zien dat er in de loop der jaren wat veranderd is met de beide wegen. Misschien is over dit punt ook nog wat te vertellen, lag bij voorbeeld de Dwarsweg tegenover het Postpad?
Ook deze foto is gemaakt in augustus 2013 toen alles nog mooi groen was.
Foto uit 1912. Duidelijk is hier ook weer het perkje met de lantaarnpaal midden in de weg te zien, die ook aanwezig is in de oude foto van de vorige aflevering.
Reacties
- Geen reacties gevonden
Terzijde
Houd vol, we moeten met z'n allen door deze crisis. Houd rekening met elkaar en wees extra lief voor iedereen die dat nodig heeft.
Laat je reactie achter
Reageer als gast