Zoeken
Heden & Verleden (64): Hoofdstraat (20)
Gepubliceerd: maandag 28 juli 2014 07:00 | Geschreven door Bert Hanekamp; Foto's: Gert van den Esschert (oude) & Bert Hanekamp (nieuwe) |
Afdrukken
We blijven weer aan het schuiven in noordelijk richting, na de vorige aflevering die hier staat, en wel naar het St. Martinusplein.
Op de eerste foto ziet u de bekende VVV-zuil, met de achterliggende parkeerplaats van AH en rechts de ingang van die parkeerplaats. Vroeger heette het hier Markt, maar tegenwoordig is het omgedoopt tot St. Martinusplein. In de vorige eeuw stond hier de R.K. Kerk, wat later de Coöperatieve aankoopvereniging werd, zie de tweede foto. Volgens mij hadden de bussen van de VAD hier ook een halte en er stond ook ooit de eerste friteskraam van Epe.
Foto gemaakt op 7 juli 2014.
Foto uit 1965.
Reacties
- Geen reacties gevonden
Terzijde
Houd vol, we moeten met z'n allen door deze crisis. Houd rekening met elkaar en wees extra lief voor iedereen die dat nodig heeft.
Laat je reactie achter
Reageer als gast