Metamorfose bij Epe-zuid

Het stuk Hoofdstraat tussen Garage Broekhuis en de stoplichten bij de N309 heeft de laatste jaren een complete metamorfose ondergaan.

De laatste verandering heeft onlangs plaats gevonden, namelijk de woning in de hoek bij de stoplichten is ontdaan van bijna alle struiken, bomen en andere rotzooi. Het aanzien van dit gedeelte Hoofdstraat is sinds een paar jaar compleet veranderd, het is aan beide kanten nu behoorlijk kaal geworden, vergeleken met wat het ooit was. Omdat ik er behoorlijk wat foto's van heb kon ik nu met die laatste ontbossing wat vergelijkingsfoto's maken. Zoek de verschillen en dan bedoel ik niet al die fietsen die er nu staan bij de bushaltes.

1

2

3

4

5

6

7

8

Laat je reactie achter

Reageer als gast

0
algemene voorwaarden.

Terzijde

samen

Houd vol, we moeten met z'n allen door deze crisis. Houd rekening met elkaar en wees extra lief voor iedereen die dat nodig heeft.

 

Copyright www.epernet.nl

Niets mag zonder toestemming van de redactie worden overgenomen.