Opening LeenBakker

Vandaag opende de gloednieuwe LeenBakker als vierde winkel op het "Retail Park de Poort van Epe" (zoals het volgens mij voluit heet), waar Gamma, Jysk en Groenrijk al voor waren gegaan.

De opening van de eerste winkel, de Gamma, stamt al weer van bijna een jaar geleden. In de afgelopen jaren is er nogal wat heen en weer geschoven met bestemmingsplannen omtrent dit park. Wat nu nog resteert is een braak liggend stuk grond, aan de rechterkant bij binnenkomst naar de ruime parkeer gelegenheid. Midden op die parkeerplaats staat nog een gebouwtje wat volgens mij een cafetaria bestemming had, maar er gebeurt daar nog steeds niets. Ik vraag mij dan ook af, of zoiets een werkelijk bestaansrecht heeft.

Ik heb vanmorgen LeenBakker ervaren als een mooie winkel en een aanwinst voor Epe. Deze uitbreiding op het retailpark zal mijns inziens nog meer klanten van buiten Epe er naar toe trekken. Ik denk echter wel dat het ten koste gaat van sommige winkels in het centrum van Epe. Ook mede door de komst van de nieuwe Marktwand zal het ook steeds moeilijker worden om alle winkels bezet te houden. De tijd zal het leren.

 Alle wetenswaardigheden over "Retail Park de Poort van Epe" kunt u hier lezen.

Laat je reactie achter

Reageer als gast

0
algemene voorwaarden.
  • Geen reacties gevonden

Terzijde

samen

Houd vol, we moeten met z'n allen door deze crisis. Houd rekening met elkaar en wees extra lief voor iedereen die dat nodig heeft.

 

Copyright www.epernet.nl

Niets mag zonder toestemming van de redactie worden overgenomen.