Iedereen die wel eens een wandeling heeft gemaakt door de Eper Sprengen, kon aan de lijve zien dat de bruggetjes er allerbelabbertst uit zagen.
Ik heb hier al wel eens eerder laten zien in wat voor staat de bruggetjes er bij stonden. Het kwam mij afgelopen week ter ore dat er zou worden gewerkt aan de Sprengen. Ik heb er toen een kijkje genomen en vanaf de Bijsterbosweg was bij de eerste brug een bord geplaatst met de tekst dat deze zou worden afgesloten. Verderop, de tweede was ook nog intact en bij de derde hingen linten dat je niet verder kon. Deze brug was dus gesloopt. Ben terug gelopen en via het fietspad over de spoorlijn kon ik aan de andere kant van de spreng komen en zag toen dat men bezig was bij het vierde bruggetje. Bij navraag kreeg ik te horen dat alle vier de bruggetjes compleet vernieuwd gaan worden. Eind goed, al goed dus.
Reacties (2)
-
Peet
Mooi om te zien 10e foto de manchet zit er nog strak op het wildrooster. De vrijwilligers van ver. Het edelhert weer goed werk geleverd samen met Boswachter Fred. Mag ook wel eens gezegd worden. Gr.
-
Gert van den Esschert
Een hele goede zaak om ons cultuurhistorisch erf goed in ere te houden. En chapeau voor de gemeente Epe! om nog voor het zomerseizoen de zaak op te knappen.
Laat je reactie achter
Reageer als gast