epernetbordje

Epe mien däärpien 3

EMD 3 cover Aangepast

Als er een prijs zou worden uitgereikt voor het boek dat bij de lezers het meeste enthousiasme losmaakt, gaat die zonder twijfel naar 'Epe mien däärpien 3'. Hier een persbericht en hier een interview met auteur Gert van den Esschert. Verkrijgbaar bij Boekhandel Bosch, de Read Shop en Uitgeverij Gelderland.

Zoeken

Mijn vrouw rookt ketting als geen ander. Daarom noem ik haar mijn 'teerbeminde'.


 

Fototentoonstelling ‘Heden & Verleden’ in De Ring

013a Aangepast

013 Aangepast

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ook nostalgische avond met foto’s van Epe van vroeger

Onze serie ‘Heden & Verleden’ krijgt een vervolg in tentoonstellingsruimte De Ring in het Eper Gemeentehuis. Gert van den Esschert en Bert Hanekamp exposeren daar foto’s van toen en nu. Bovendien wordt er een avond gehouden waarop Gert van den Esschert een serie oude foto’s van Epe toont en daar allerlei bijzonderheden bij vertelt.

 

We weten allemaal hoe de dorpen in de gemeente Epe er op dit moment uitzien. Een flink aantal mensen heeft meegemaakt hoe onze woonomgeving de laatste 50 jaar veranderd is. Maar hoe zag onze gemeente er bijvoorbeeld 100 jaar geleden uit?

Bert Hanekamp en Gert van de Esschert zijn in september 2012 een serie op Epernet begonnen, met de titel ‘Heden & Verleden’, waarvan inmiddels 159 afleveringen zijn verschenen. Uit deze serie is het boek ‘Ons dorp van toen’ ontstaan, met verhalen, anekdotes en foto’s. Aan dit boek, uitgebracht door Uitgeverij Gelderland, werkten mee Bert Hanekamp, Gert van den Esschert en Jan Stenvert.

Voor deze expositie in de Ring is een selectie gemaakt uit een aantal foto’s door de jaren heen. Uitgangspunt is geweest om een aantal wat minder bekende foto’s te selecteren. Daarna heeft Bert Hanekamp deze plaatsen opgezocht en opnieuw gefotografeerd.

Van 27 september tot en met 2 november zijn deze foto’s te bekijken in de Ring. Onder toeziend oog van dokter Mijs en Dina van Eek kan iedereen zelf vergelijken wat er allemaal veranderd is.

Op woensdag 26 september wordt de expositie geopend door oud-burgemeester Chris de Loor. Aanvang 19.30 uur. Toegang gratis.

Op woensdagavond 10 oktober zal Gert van de Esschert een aantal foto’s tonen en van commentaar voorzien. Iedereen is om 19.30 uur van harte uitgenodigd in de Ring in het gemeentehuis, toegang gratis.

Heeft u zelf nog een leuke foto of een leuk verhaal, kom dan vooral langs!

 003a. Eperweg Oene ca Aangepast

Twee maal de Eperweg in Oene

003. Eperweg Oene ca Aangepast

013a Aangepast

Dit stukje Epe kent iedereen...

013 Aangepast

...maar vroeger zag dat er totaal aners uit.

Laat je reactie achter

Reageer als gast

0
algemene voorwaarden.
  • Geen reacties gevonden

Iets melden of vragen?
[email protected]

Agenda Epe

Evenementenagenda Eper Ondernemersvereniging

Za 6 oktober - Smakelijk Epe - Proeverij van hapjes en drankjes nabij het Gruttersplein
Za 24 november - Intocht Sinterklaas
Za 1 december - Sintkoopdag
14 december - 6 januari - Epe on Ice - ijsbaan in het Dr. Loeffpark
Woe 19, do 20, vr. 21 en za 22 december - Kerstkoopavond met chocolademelk en Glühwein & Play In in de Grote Kerk

Warm aanbevolen!

boek 1Nieuw boek van Bert op komst!
Epe op z'n mooist in beeld.

Klik hier voor informatie.boek 2

Copyright www.epernet.nl

Niets mag zonder toestemming van de redactie worden overgenomen.